Kauko Keräsen verkkosivut

Urjalan Urheilijat iltarastit 2016 keskiviikkoisin klo 17.15-19.00

 

Suunnistusliiton iltarastiohjeet 

Kertamaksu 5e
Kausikortti 60e 
Perhekortti 85e 
FI0754884340002569

 

Suunnistajien kuntovaellus ma 10.10. kello 16.00. Lintumaantie 338.

pvm

opastus

kartta

tulokset

ratamestari

tarkenne

ke 20.4.

Toijalantie t2847

Lamminharju 2006

tulokset väliajat

Koivula H

lyhyt

ke 27.4.

Salmentie t284

Mullikkamäki 2013

tulokset väliajat

Vuorenpää S

lyhyt

ke 4.5.

Urjalantie Laukeela

Laukkasuonkallio 2013

tulokset väliajat

Maunuksela

 

ke 11.5.

Salmentie t284

Pertunkulma 2013

tulokset väliajat partiolaiset

Numminen

 

ke 18.5.

Nuutajärventie t13583

Lasikylä 1995

tulokset väliajat

Pohjamies

 

ke 25.5.

Kamppari 9tie

Myllyvuori 2012

tulokset väliajat

Nurmela

 

ke 1.6.

Toijalantie t2847

Kolu

tulokset väliajat

Koivula P

 

ke 8.6.

Punkalaitumentie t230

Nuutajärvi 1995/2013

tulokset väliajat

Mattsson

 

ke 15.6.

Matku

Matku 2008

tulokset väliajat

Vuorenpää A

preJukola

18.-19.6. 

LAPPEE-JUKOLA

kaksi joukkuetta ilmoitettu, nrot 629 ja 798

 

ke 22.6.

Forssantie t284

Sutonen 2014

tulokset väliajat

Hemmilä

 

ke 29.6.

9tie

Myllyvuori 2012

tulokset väliajat

Mikkola

 

ke 6.7.

Tauko

Tauko

Tauko


 

ke 13.7.

Urjalantie Laukeela

Laukkasuonkallio 2013

tulokset väliajat

Halonen

 

ke 20.7.

Väkkäräntie

Väkkärä 2013

tulokset väliajat

Kontturi

 

ke 27.7.

Toijalantie t2847

Kolu

tulokset väliajat

Nikander

 

ke 3.8.

9-tie, Kamppari th

Myllyvuori 2012

tulokset väliajat

Salminen

 

ke 10.8.

Nuutajärventie t13583

Nuutajärvi 1995/2013

tulokset väliajat

Siivonen

Kuulammintie 129

ke 17.8.

Salmentie t284

Pertunkulma 2013

tulokset väliajat

Savolainen

 

ke 24.8.

Matku 9tie

Matku 2008

tulokset väliajat

Keränen


ke 31.8.

Forssantie t284

Sutonen 2014

tulokset väliajat

Syrjälä

 

ke 7.9.

Laukeela Tampereentie

Laukkasuonkallio 2013

tulokset väliajat

Salminen

 

ke 14.9.

9tie

Myllyvuori 2012

tulokset väliajat

Numminen


ke 21.9.

Punkalaitumentie t230

Nuutajärvi 1995/2013 

tulokset väliajat

Vuorenpää A

 

pe 30.9.

Urjalantie Laukeela

Laukkasuonkallio 2013

tulokset väliajat

Halonen

yörastit klo 19.30

pe 7.10.

Forssantie t284

Sutonen 2014

tulokset väliajat

Mattsson

yörastit klo 19.30